Ucuzluk Merkezi
Sepetim
Destek

Duracell Li̇tyum MN21 Alarm Pi̇li 5'li Paket

Duracell Li̇tyum MN21 Alarm Pi̇li 5li Paket özellikleri
Duracell Li̇tyum MN21 Alarm Pi̇li 5li Paket özellikleri
Duracell Li̇tyum MN21 Alarm Pi̇li 5li Paket özellikleri
Duracell Li̇tyum MN21 Alarm Pi̇li 5li Paket özellikleri
Duracell Li̇tyum MN21 Alarm Pi̇li 5'li Paket
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Üretici: Duracell
  • Model: 19740
47,50 TL
Vergiler Hariç: 47,50 TL

Duracell Li̇tyum MN21 Alarm Pi̇li 5'li̇ Paket Özellikleri

  • Kimyası : Lityum
  • Voltaj : 12 Volt
  • Boyutu : 10.3 x 28.5 mm
  • Şarj Durumu : Şarj Edilemez
  • Alarm Pili
  • Paket : 5 'li
  • Model : MN21, A23, K23A, LRV08, 23A, V23GA, LRVO8, 8LR932

Kargo ve Teslimat Koşulları

200 TL ve Üzeri siparişlerinizde kargo'nuza hiç bir ücret ödemezsiniz. Hafta içi 16:00 dan önceki siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir. Pazar günleri ve resmi tatiller de ürünleriniz, ilk çalışma gününde kargoya teslim edilir. Kargo takip numaralarınız, ertesi gün saat 12:00'a kadar sistemde bulunan e-posta adreslerinize iletilir.


Kargo ve Teslimat Koşulları

Değişim Bilgileri

Ürünleri kargodan teslim alırken kutuyu kontrol edin, ezik, delinme, katlanma pakette açılma varsa "hasar tespit tutanağı” tutturun ve bizimle iletişime geçin. Kutuyu sağlam teslim alıp içini açtıktan sonra ürününüzün sağlamlığını kontrol ediniz.

Faturanız mail adresinize e-fatura olarak gönderilmektedir. Teslim Edilecek ürünler kısmındaki bilgiler gibi eksiksiz olarak gönderin. Taşıma irsaliyesiz ürün gönderimleri yasal değildir.

Ürün iadesi durumunda, iade edilen ürünler incelenerek sistemimizde bilgiler tutulmaktadır. İade edilen ürün elimize ulaştıktan sonra, kontrolleri yapılır ve aynı gün yeni ürününüz kargoya teslim edilir.

İade Koşulları

İade ürünler için Bize Hesabım sayfanızdan ulaşabilirsiniz.

Ürün iade işlemlerinde "TÜKETİCİNİN KORUNMASI HAKKINDAKİ 6502 SAYILI ANAYASA KANUNUN 49. MADDESİNİN 6. BENDİNDE BELİRTİLEN MADDELER DEVREYE GİRER; Mesafeli sözleşmelerde, kapsam dışı sözleşmeler, tüketici ile satıcı ve sağlayıcının hak ve yükümlülükleri, cayma hakkı, bilgilendirme yükümlülüğü, teslimat ile diğer uygulama usul ve esasları YÖNETMELİKLE belirlenir.(Bakınız; cayma hakkı ve iade koşulları YÖNETMELİĞİ 24.11.2014 tarihli RESMİ GAZETE)

Tekrar kullanımı ve satışı mümkün olmayan, malın iadesi sırasında kutusu gönderilmeyen ürünlerin iadesi mümkün değildir ve kargo firmasından teslim alınmamaktadır.

Bu Ürün İçin Daha Önce Hiç Değerlendirme Yapılmadı

Değerlendirme Yap