Ucuzluk Merkezi
Sepetim
Destek

FineBlue

Fineblue F-960 Makaralı Bluetooth Kulaklık
Tükendi
Üretici: FineBlue Model: 18291
Fineblue F-960 Makaralı Bluetooth Kulaklık Özellikleri Fineblue makaralı bluetooth kulaklık bir çok akıllı telefon ile uyumluluk sağlamaktadır. Gürültülü ortamlarda bile net konuşmalar yapabilir rahatlıkla müzik dinleyebilirsiniz. Pratik ve ergonomik tasarım ile her alanda kullanım imkanı sunmaktad..
0,00 TL
Vergiler Hariç:0,00 TL
Fineblue F-980 Makaralı Bluetooth Kulaklık
Tükendi
Üretici: FineBlue Model: 18290
Fineblue F-980 Makaralı Bluetooth Kulaklık Özellikleri Fineblue makaralı bluetooth kulaklık bir çok akıllı telefon ile uyumluluk sağlamaktadır. Gürültülü ortamlarda bile net konuşmalar yapabilir rahatlıkla müzik dinleyebilirsiniz. Pratik ve ergonomik tasarım ile her alanda kullanım imkanı sunmaktad..
0,00 TL
Vergiler Hariç:0,00 TL
FineBlue F910 Bluetooth Kablosuz Makaralı Kulaklık
Tükendi
Üretici: FineBlue Model: 17193
FineBlue F910 Bluetooth Kablosuz Makaralı Kulaklık Özellikleri Trafikte araç kullanırken veya gündelik hayatta rahat bir şekilde kullanabileceğiniz şık tasarımı ve ergonomik yapısıyla kulağınızı acıtmadan rahat kullanım kolaylığı sağlar. 2 Telefonu aynı anda kulaklığa bağlayabilme yani aynı an..
0,00 TL
Vergiler Hariç:0,00 TL
Fineblue FQ-208 Makaralı Bluetooth Kulaklık
Tükendi
Üretici: FineBlue Model: 18292
Fineblue FQ-208 Makaralı Bluetooth Kulaklık Özellikleri Fineblue makaralı bluetooth kulaklık bir çok akıllı telefon ile uyumluluk sağlamaktadır. Gürültülü ortamlarda bile net konuşmalar yapabilir rahatlıkla müzik dinleyebilirsiniz. Pratik ve ergonomik tasarım ile her alanda kullanım imkanı sunmakta..
0,00 TL
Vergiler Hariç:0,00 TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.