Ucuzluk Merkezi
Sepetim
Destek

Ucuzluk Merkezi Kargo - Değişim - İade Koşulları

Ucuzluk Merkezi Kargo - Değişim - İade Koşulları

Ucuzluk Merkezi Kargo - Değişim - İade Koşulları

Ucuzluk Merkezi Kargo - Değişim - İade Koşulları

Ucuzluk Merkezi Kargo -Değişim -İade Koşulları

Hafta içi 16:00 dan önceki siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir. Pazar günleri ve resmi tatiller de ürünleriniz, ilk çalışma gününde kargoya teslim edilir. Kargo takip numaralarınız, ertesi gün saat 12:00'a kadar sistemde bulunan e-posta adreslerinize iletilir. Faturanız mail adresinize e-fatura olarak gönderilmektedir. 

Değişim Bilgileri

Ürünleri kargodan teslim alırken kontrol ediniz, ezik, delinmiş, katlanmış veya pakette açılma varsa "hasar tespit tutanağı” tutturarak info@ucuzlukmerkezi.com e-posta adresimizden bizimle iletişime geçiniz. Kargonuzu sağlam teslim alarak içini açtıktan sonra ürününüzün sağlamlığını kontrol ediniz.

Ürün iadesi durumunda, iade edilen ürünler incelenerek sistemimizde bilgiler tutulmaktadır. İade edilen ürün elimize ulaştıktan sonra, kontrolleri yapılır ve aynı gün yeni ürününüz kargoya teslim edilir.

İade Koşulları

Ürün iade işlemlerinde "TÜKETİCİNİN KORUNMASI HAKKINDAKİ 6502 SAYILI ANAYASA KANUNUN 49. MADDESİNİN 6. BENDİNDE BELİRTİLEN MADDELER DEVREYE GİRER; Mesafeli sözleşmelerde, kapsam dışı sözleşmeler, tüketici ile satıcı ve sağlayıcının hak ve yükümlülükleri, cayma hakkı, bilgilendirme yükümlülüğü, teslimat ile diğer uygulama usul ve esasları YÖNETMELİKLE belirlenir.(Bakınız; cayma hakkı ve iade koşulları YÖNETMELİĞİ 24.11.2014 tarihli RESMİ GAZETE)

Tekrar kullanımı ve satışı mümkün olmayan, malın iadesi sırasında kutusu gönderilmeyen ürünlerin iadesi mümkün değildir.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.