Ucuzluk Merkezi
Sepetim
Destek

Botech Uydu Alıcılar

Botech Uydu Alıcılar

Botech Uydu Alıcılar Modelleri

Botech Uydu Alıcılar Fiyatları

Uydudan yeryüzüne gelen mikrodalga sinyallerinin çeşitli özelliklerle işlendikten sonra televizyonda görüntüye çevrilmesine yarayan araçlara uydu alıcısı denmektedir. İlk uydu alıcılar analog uydu alıcılar olarak çıkmıştır. Gelişen teknoloji ile analog uydu alıcılar yerini zamanla dijital uydu alıcılar almıştır. Bu günlerde gelişen yayıncılık teknolojileri ile dijital uydu alıcılar da gelişip HD seviyesine çıkmıştır. Dijital uydu alıcılar HD seviyesinden daha da gelişip yeni teknolojilerle tanışarak 4K görüntü kalitesine çıkmıştır. Yeni teknoloji uydu alıcılar iki gruba ayrılır. Bunlar SD uydu alıcılar, HD uydu alıcılar ve 4K kalitesine ait alıcılardır. SD uydu alıcılar standart formatta yayınları almayı sağlayan uydu alıcılardır. HD uydu alıcılar, 4K görüntü kalitesine sahip uydu alıcılar ve yüksek çözünürlüklü, daha kaliteli yayınları almanızı sağlayan uydu alıcıların genel adıdır. Fakat bu yayınları izleyebilmeniz için kullandığınız televizyonunuz da yüksek çözünürlüğe uygun olması gerekmektedir. Bu özelliklere ve donanımlara sahip Botech uydu alıcısı ile izlemek istediğiniz her yayını dilediğinizce en iyi görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Uydu Alıcı Satın Alırken Dikkate Almanız Gerekenler?

Bir uydu alıcısı satın almadan önce dikkat edilmesi gereken bir takım donanımsal özellikler vardır. Öncelikle aldığınız uydu alıcısının yazılım güncellemelerinde geride kalmadığından yani en güncel yazılıma sahip olduğundan emin olmalısınız. Bu durum sorunsuz bir şekilde televizyon izlemek için de gereklidir. En önemli nokta ise uydu alıcınızın, aldığınız markanın size vereceği tamir desteğidir. Uydu alıcınızın garanti süresince yaşadığınız sıkıntıları ve arızalarını tamir ettirebileceğiniz teknik destek sağlayacak bir bayisinin olup olmadığına da çok dikkat etmelisiniz. Bir bakımdan da ihtiyaçlarınızı bilip bu ihtiyaçlarınıza uygun bir uydu alıcısı almanızda sizin yararınıza olacaktır. Sadece uydu yayınlarını almasını istiyorsanız sıkıntı yok fakat evinizde akıllı bir televizyonunuz bulunmamasına rağmen televizyonunuza akıllı özellikler kazandıracak bir uydu alıcısı seçerek internete bağlanma, oyun oynayabilme gibi özelliklerden de yararlanabilmek için sizde bu uydu alıcılarından alabilirsiniz. 

Hesaplı Alışverişin Yeni Adresi UcuzlukMerkezi.com sizlere binlerce ürün çeşidiyle birlikte en ucuz Botech uydu alıcısı  modellerini sunmaktadır.

UcuzlukMerkezi.com web sayfamızda bulunan Botech uydu alıcısı  kategori sayfasını ziyaret edip yüzlerce Botech uydu alıcısı  modelleleri arasından filtreleme yaparak aradığınız Botech uydu alıcısı   özelliklerine uygun ürünü bulabilirsiniz. Dilerseniz Botech uydu alıcısı   modelleri arasında karşılaştırma yaparak ihtiyacınıza en uygun ürünü belirleyebilirsiniz.

Aynı zamanda Botech uydu alıcısı  kategori sayfasında fiyat filtrelemesi yapıp Botech uydu alıcısı  fiyatlarını inceleyebilir, bütçenize en uygun Botech uydu alıcısı  modelini seçebilirsiniz. Dilerseniz Botech uydu alıcısı  kampanyalı ürünlerini seçerek en kaliteli Botech uydu alıcısı  ürünlerine daha uygun fiyatlara da sahip olabilirsiniz.

Hafta içi saat 16:00, Cumartesi 12:00’a kadar vereceğiniz Botech uydu alıcısı  siparişlerinizi aynı gün içerisinde kargoya vererek sizlere en hızlı şekilde ulaşmasını sağlıyoruz.

Hesaplı Alışverişin Doğru Adresi;  UcuzlukMerkezi.com !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Botech BC-2010 HD Dijital Uydu Alıcısı
Tükendi
Üretici: Botech Model: 7219
Botech BC-2010 HD Dijital Uydu Alıcısı Özellikleri Digital HD uydu alıcısı DVB-S/S' MPEG-2/4 tam uyumlu H.264 standartı USB 2.0 desteği Harici diske TV/Radyo kaydı 5000 kanal kapasitesi DVB altyazı desteği Teletext desteği Elektronik program klavuzu HDMI çıkışı(576/720p/1080i..
0,00 TL
Vergiler Hariç:0,00 TL
Botech BC-7200 FTA USB Uydu Alıcısı
Tükendi
Üretici: Botech Model: 4082
Botech BC-7200 FTA USB Uydu Alıcısı Özellikleri Mpeg-2 Dvb Tam Uyumlu C / Ku-Bandı Uydular için SCPC/MCPC Alıcı Loop-Through Çıkış 13/18v Max 500ma arası LNB Gücü DiseqC 1.0/1.1/1.2/1.3 (USUALS) Standartlarında Çoklu LNB Kullanımı UHF 21 – 69 arası RF Modülatör (PAL B/G, I, D/K) 4 di..
0,00 TL
Vergiler Hariç:0,00 TL
Botech BC-8001 HD USB+CA Kart Girişli IP Tv Uydu Alıcısı Tkgs li (Wifi-3G-Kart Girişli)
Tükendi
Üretici: Botech Model: 16394
Botech BC-8001 HD IP Tv Uydu Alıcısı Tkgs'li (Wifi-3G-Kart Girişli) Özellikleri Tam uyumlu SD/HD Video (MPEG-II/MPEG-IV/H.264) C/KU-bant uydularından SCPC/MCPC Alabilme DiSEqC 1.0/1.2/1.3(USALS) desteği 100 uydu 4000TP ve 6100 Kanal hafıza kapasitesi Loop Çıkışlı Hassas Tuner 8 Favori ..
0,00 TL
Vergiler Hariç:0,00 TL
Botech Mini Scart + HDMI Uydu Alıcısı Botech Mini Scart + HDMI Uydu Alıcısı
Tükendi
Üretici: Botech Model: 5499
Botech Mini Scart + HDMI Uydu Alıcısı Özellikleri *Dvb-s/Dvb-s2 uyumlu Ku ve C bandı uydulardan SCPC ve MCPC alabilme özelliği Düşük sinyal seviyeler için hassas tuner DiSEqC 1.0/1.1/1.2/1.3 (Usals) Kör arama özelliği PAL/NTSC seçimi 32 bit gerçek renk OSD 8 Favori ..
0,00 TL
Vergiler Hariç:0,00 TL
Botech Piko Z 600 IPTV Destekli Full HD Mini Çanaksız Uydu Alıcısı TKGS'li Botech Piko Z 600 IPTV Destekli Full HD Mini Çanaksız Uydu Alıcısı TKGS'li
Tükendi
Üretici: Botech Model: 3466
Botech Piko Z 600 IPTV Destekli Full HD Mini Çanaksız Uydu Alıcısı TKGS'li Özellikleri Tanım : IP TV Destekli Mini Çanaksız Uydu Alıcı C/Ku Bant Uydularından SCPC/MCPC Alabilme TKGS Destekli Otomatik Kanal Güncelleme 100 Uydu 4000TP Ve 8000 Kanal Hafızası Tam Uyumlu SD-HD Video (MPEG II/..
0,00 TL
Vergiler Hariç:0,00 TL
Botech Piko-107 Gold Usb+Pvr Mini Uydu Alıcısı
Tükendi
Üretici: Botech Model: 15025
Botech Piko-107 Gold Usb+Pvr Mini Uydu Alıcısı Özellikleri FTA Kayıt Özelliği Uydudan Yazılım Güncelleme USB DivX, JPG, MP3, Mpeg2 4000 1.2 Türkçe Dil Desteği Ebeveyn kontrol Favori Kanal Listesi Oluşturma Çoklu Kanal Taşıma Özelliği Alt Yazı ve Teletext Desteği ..
0,00 TL
Vergiler Hariç:0,00 TL
Botech PiKO-207 Full HD Mini Uydu Alıcısı
Tükendi
Üretici: Botech Model: 30844
Botech PiKO-207 Full HD Mini Uydu Alıcısı Özellikleri 360 Derece Dönebilen Scart Bağlantısı DVB-S/MPEG-2 tam uyumlu 100 uydu ve 6100 Kanal hafıza kapasitesi 8 Favori kanal grubu C/Ku-bant uydularından SCPC/MCPC Alabilme Tam fonksiyonlu kullanıcı dostu OSD menüsü (256 renk) 7 Günlük E..
0,00 TL
Vergiler Hariç:0,00 TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.