Ucuzluk Merkezi
Sepetim
Destek

Korax Uydu Alıcılar

Korax Uydu Alıcılar

Korax Uydu Alıcılar Modelleri

Korax Uydu Alıcılar Fiyatları

Korax Uydu Alıcısı

Uydu alıcıları başlangıçta bir uydu çanağından gelen mikrodalga sinyallerini bir görüntüye dönüştürmek ve bunu televizyonlara aktarmak için tasarlanmıştır. Uydu alıcılarının temel işlevi bu olsa da gelişen teknoloji ile birlikte çok daha gelişmiş hale gelmiştir. Yeni teknoloji ile uydu görüntülerinin aktarımı dışında farklı görüntü türlerini destekleme gibi fonksiyonlarla üretilmeye başlanmıştır. Bu sayede gelişen teknoloji ile değişen ihtiyaçlara cevap veren uydu alıcılarının üretilmesi hedeflenmektedir. Korax uydu alıcı pazarında bu gelişmiş uydu alıcılarının yanı sıra eski tarz uydu alıcılarını da üreten bir firmadır. Çünkü bir bireyin uydu alıcısından ihtiyaçları değişken olabilmekte ve bu değişkenlik farklı modeller üretme zorunluluğunu beraberinde getirmektedir. Bazı insanlar klasik uydu alıcısı ihtiyacını getiriyor. Bazı kişiler klasik uydu alıcısı özelliğini istemezken, bazıları iptv'yi destekleyen uydu alıcıları isteyebilir. Bazı kişiler, android'i destekleyen uydu alıcısı olan modeller de isteyebilir. Bu konuda da Korax uydu alıcılar her zaman bir adım öndedir ve android desteklemektedir.

Korax Uydu Alıcı Modelleri ve Özellikleri


Korax uydu alıcıları, modele bağlı olarak büyük ölçüde değişen özelliklere sahip olabilir. Yalnızca bir uydu çanağından gelen sinyalle belirli kanallara erişim sağlamak için kullanılan uydu alıcıları. Günümüzde bu yapıda daha uygun fiyatlı uydu alıcı modelleri üretilse de zamanla gelişen teknoloji, uydu alıcılarının farklı özelliklere sahip olabilecek bir yapıya gelmesini sağlamıştır. Bu yapı ile uydu alıcıları sayesinde normal bir televizyona akıllı televizyon özellikleri sağlanabilmektedir. Yani uydu alıcıları giderek daha bilgisayarlı bir yapıya doğru gelişti. Bu uydu alıcıları, gelişmiş bir uydu alıcısında mobil cihazlarda kullanılan kol tipi işlemcinin ve dört gigabayta kadar ulaşabilen ramların yanı sıra bir android uygulaması ile birlikte geliyor. Bu sayede uydu alıcısı ile android uygulamalarına erişebilirsiniz. Korax firması, bu uygulamalara kolaylıkla erişebilmek için, cihazlarında kurulu olan kendi uygulama mağazası programını üretmektedir. Uydu yayın algısı da sadece uydu çanağı üzerinden çalışan algıdan evrimleşerek internet protokolünü kullanarak iptv yapısını barındırabileceği bir noktaya ulaşmıştır. Gelişmiş uydu yayını yapan IP TV'den farklı bir teknolojidir. IP TV sayesinde dilediğiniz gibi kanal yapısıyla oynayabilirsiniz. Korax uydu alıcıları, gelişen görüntü teknolojisine uyum sağlayacak modelleri de bünyesine katmaya başladı.

Hesaplı Alışverişin Yeni Adresi UcuzlukMerkezi.com sizlere binlerce ürün çeşidiyle birlikte en ucuz Korax Uydu Alıcılar modellerini sunmaktadır.

UcuzlukMerkezi.com web sayfamızda bulunan Korax Uydu Alıcılar kategori sayfasını ziyaret edip yüzlerce Korax Uydu Alıcılar modelleleri arasından filtreleme yaparak aradığınız Korax Uydu Alıcılar özelliklerine uygun ürünü bulabilirsiniz. Dilerseniz Korax Uydu Alıcılar  modelleri arasında karşılaştırma yaparak ihtiyacınıza en uygun ürünü belirleyebilirsiniz.

Aynı zamanda Korax Uydu Alıcılar kategori sayfasında fiyat filtrelemesi yapıp Korax Uydu Alıcılar fiyatlarını inceleyebilir, bütçenize en uygun Korax Uydu Alıcılar modelini seçebilirsiniz. Dilerseniz x kampanyalı ürünlerini seçerek en kaliteli Korax Uydu Alıcılar ürünlerine daha uygun fiyatlara da sahip olabilirsiniz.

Hafta içi saat 16:00, Cumartesi 12:00’a kadar vereceğiniz Korax Uydu Alıcılar siparişlerinizi aynı gün içerisinde kargoya vererek sizlere en hızlı şekilde ulaşmasını sağlıyoruz.

Hesaplı Alışverişin Doğru Adresi;  UcuzlukMerkezi.com !
 

Hitech Premium Mini HD Uydu Alıcısı
Tükendi
Üretici: Korax Model: 13810
Hitech Premium Mini HD Uydu Alıcısı Özellikleri Display göstergeli göz alıcısı Otomatik ve manuel kanal tarama seçeneği Çok dilli menü ekranı desteği SatTube DVB S2 MPEG -2, H. 264 Uyumlu 6000 Kanal Kapasitesi 8 Favori Kanal Grubu 32-Bit Renk Pal NTSC Otomatik DİSEqC 1.0/1.2 ..
0,00 TL
Vergiler Hariç:0,00 TL
Korax Hitech Minibox SD Mini Uydu Alıcısı
Tükendi
Üretici: Korax Model: 15243
Korax Hitech Minibox SD Mini Uydu Alıcısı Özellikleri Hızlı ekran geçişi EPG Ekranı 9'a bölme Teletext Biss kanallarını açma özelliği S Kartlı RS-232 üzerinden ve cihazdan cihaza yazılım yükleme Kolay kullanım OSD menü Ergonomik kumanda CE Belgeli..
0,00 TL
Vergiler Hariç:0,00 TL
Korax Hitech Vipbox Gold IP TV-Ethernetli Full HD Mini Uydu Alıcısı
Tükendi
Üretici: Korax Model: 16263
Korax Hitech Vipbox Gold IP TV-Ethernetli Full HD Mini Uydu Alıcısı Özellikleri TKGS (Türksat Kanal Güncelleme Sistemi) Youtube, Google Harita, Hava Durumu, N32 Oyunları Ethernet Girişi Wifi Anten Desteği (Opsiyonel) XTREAM CODEC IPTV Desteği 4 Dijital Ledli Kumanda Gözü Online Film ..
0,00 TL
Vergiler Hariç:0,00 TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.