Ucuzluk Merkezi
Sepetim
Destek

MAG Ip Tv Box

MAG Ip Tv Box

MAG Ip Tv Box Modelleri

MAG Ip Tv Box Fiyatları

Adından da anlaşılacağı gibi IP TV (internet protokolü televizyonu), televizyon programlarının internet protokolü kullanılarak yayınlanmasıdır. Daha anlaşılır bir şekilde IP TV'yi şifreli veya şifresiz kanalların internet erişim teknolojileri aracılığıyla son kullanıcıya IP paketlerine dönüştürülerek iletilmesi olarak açıklayabiliriz. Dolayısıyla, dizileri ve filmleri uydu üzerinden iletmek yerine, IP TV bunları internet bağlantınız üzerinden gönderir.

 

IP TV(internet protokolü televizyonu) adından da anlaşılabileceği üzere televizyon programcılığının internet protokolü kullanılarak iletilmesidir. Daha anlaşılabilir şekilde IP TV’yi şifreli kanalların veya şifresiz kanalların, IP paketlerine dönüştürüldükten sonra internet erişim teknolojileri üzerinden son kullanıcıya yayınlanması şeklinde de açıklanabilir. Yani IP TV, dizileri ya da filmleri uydudan iletmek yerine internet bağlantınız üzerinden gönderir.

 

IPTV, kendine göre farklı açılardan bazı artılara sahip olan uydu alıcıların yayınlarına nazaran, fiyatı ve kullanılabilirliği açısından standart uydu alıcılarından daha farklı özelliklere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Yayıncı firmanın oluşturduğu ve içinde yayın verilerinin olduğu paketlerin, genelde sabit hatlar kullanılarak evlerimize ulaştırıldığını ekleyerek, uydu ve anten teknolojisinin, IP TV lere oranla daha analog kaldığını ve erişilebilirlik açısından çok daha eski bir teknoloji olduğunu da belirtelim.

En genel şekilde, televizyon üzerinden izlediğimiz programlar radyo dalgalarına dönüştürülerek yayınlanır ve hava yoluyla evdeki çatı antenlerine gönderilir. Kullandığınız anten ise bu dalgaları tekrar elektrik sinyallerine dönüştürür. Televizyon setiniz ise ses ve görüntü üretmek amacıyla bu yayın sinyallerini çözer ve karşınıza çıkarır. Peki, IP TV nasıl çalışır? IP TV’nin çalışma mantığı oldukça basittir.

Televizyon kanalları tarafından yayılmış olan sinyaller,  çeşitli işlemlerden geçtikten sonra dijitale dönüştürülür. Bu dijital veriler, yayın sağlanabilmesi için çeşitli dağıtıcılar yardımı ile internet hatları üzerinden IP TV’ye ulaştırılırlar. Ancak internet bağlantınız üzerinden alınacak verilerin televizyona en iyi şekilde aktarılabilmesi için IP TV destekli bir uydu alıcınız veya Smart TV özellikli bir televizyonunuz ya da IP TV destekli kutunuzun olması gerekmektedir.


Hesaplı Alışverişin Yeni Adresi UcuzlukMerkezi.com sizlere binlerce ürün çeşidiyle birlikte en ucuz MAG Ip Tv Box modellerini sunmaktadır.


UcuzlukMerkezi.com web sayfamızda bulunan MAG Ip Tv Box kategori sayfasını ziyaret edip yüzlerce MAG Ip Tv Box modelleri arasından filtreleme yaparak aradığınız MAG Ip Tv Box özelliklerine uygun ürünü bulabilirsiniz. Dilerseniz MAG Ip Tv Box modelleri arasında karşılaştırma yaparak ihtiyacınıza en uygun ürünü belirleyebilirsiniz.


Aynı zamanda MAG Ip Tv Box kategori sayfasında fiyat filtrelemesi yapıp MAG Ip Tv Box fiyatlarını inceleyebilir, bütçenize en uygun MAG Ip Tv Box modelini seçebilirsiniz. Dilerseniz MAG Ip Tv Box  kampanyalı ürünlerini seçerek en kaliteli MAG Ip Tv Box  ürünlerine daha uygun fiyatlara da sahip olabilirsiniz.


Hafta içi saat 16:00, Cumartesi 12:00’a kadar vereceğiniz MAG Ip Tv Box  siparişlerinizi aynı gün içerisinde kargoya vererek sizlere en hızlı şekilde ulaşmasını sağlıyoruz.

Hesaplı Alışverişin Doğru Adresi;  UcuzlukMerkezi.com !

 

 

 

 

.

Mag 322w1 Dahili Wifi Full HD IP Tv Set-Top Box Mag 322w1 Dahili Wifi Full HD IP Tv Set-Top Box
Tükendi
Üretici: MAG Model: 17245
Mag 322w1 Dahili Wifi IP Tv Set-Top Box Özellikleri MAG322w1, 512 MB RAM ve BCM75839 çip setinde yüksek performanslı bir işlemci içeren güçlü bir set üstü kutusudur. IPTV/OTT projenizin hızlı başlatılması için en uygun çözümdür. Cihaz güncel piyasa ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Mü..
0,00 TL
Vergiler Hariç:0,00 TL
MAG 324W2 Dahili Wifi Full HD IP Tv Set Top Box MAG 324W2 Dahili Wifi Full HD IP Tv Set Top Box
Tükendi
Üretici: MAG Model: 18733
MAG 324W2 Dahili Wifi STB IP Tv Box Özellikleri IPTV/OTT projeniz için birçok fonksiyon içeren ekonomik bir çözüm. MAG324, HEVC sıkıştırmayı destekleyen, Broadcom tüm devresinde temel bir set üstü kutusudur. Dolayısıyla cihaz hızlı ve minimal ağ yüküyle çalışır. HDMI 1.4b çıkışı ile yüksek kaliteli..
0,00 TL
Vergiler Hariç:0,00 TL
Mag 410 4K IP TV Set-Top Box Android Mag 410 4K IP TV Set-Top Box Android
Tükendi
Üretici: MAG Model: 17246
Mag 410 4K IP TV Box Android Özellikleri Cihaz Android işletim sisteminde çalışır ve IPTV / OTT pazarının en zorlu gereksinimlerini tamamen karşılar. Bu yüksek performanslı STB, dört çekirdekli Cortex-A53 CPU tarafından destekleniyor ve yüksek çözünürlüklü videoları kolayca oynatıp depolayabilmes..
0,00 TL
Vergiler Hariç:0,00 TL
MAG 420w1 Dahili Wifi 4K IP Tv OTT Set-Top Box MAG 420w1 Dahili Wifi 4K IP Tv OTT Set-Top Box
Tükendi
Üretici: MAG Model: AKLRS468
MAG420w1 Dahili Wifi 4K Destekli Linux IP Tv OTT Set-Top Box Özellikleri MAG420 serisi, IPTV/OTT projelerini hızlı bir şekilde başlatmak için güçlü ve ekonomik bir çözümdür. Hi3798MV200 çipsetindeki ARM Cortex-A53 işlemci ve yerleşik HEVC kod çözücü sayesinde, bu STB 60 fps'de 4K içeriğini kolayca ..
0,00 TL
Vergiler Hariç:0,00 TL
MAG 425A Dahili Wifi IP Tv Set-Top Box 4K Android Tv MAG 425A Dahili Wifi IP Tv Set-Top Box 4K Android Tv
Tükendi
Üretici: MAG Model: ACGRTV48
MAG 425A IPTV/OTT Set-Top Box 4K Android Tv Özellikleri MAG425A, yerleşik Google hizmetlerinin yanı sıra, HDR ve ses kontrollü kumandaya sahip, yüksek performanslı bir 4K Android TV Cihazıdır. Bu, uzun vadeli rekabetçi bir IPTV/OTT projesi başlatmak için mükemmel bir çözümdür. İzleyicilerinizin b..
0,00 TL
Vergiler Hariç:0,00 TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.