Ucuzluk Merkezi
Sepetim
Destek

Mersat Uydu Alıcılar

Mersat Uydu Alıcılar

Mersat Uydu Alıcılar Modelleri

Mersat Uydu Alıcılar Fiyatları

Eğlence alanlarınızın merkezinde bulunan televizyonlarınıza akıllı özellikler ekleyebileceğiniz, uydu alıcısı olmayan modellerde bazı donanımsal fonksiyonlar ekleyebileceğiniz, sahip oldukları ek özellikler sayesinde içerik tüketiminizi zenginleştirebileceğiniz Mersat uydu alıcı modelleri, oturma odanızdan vazgeçilemeyecek çeşitli kullanım senaryolarına göre geliştirilmiş ürünleriyle televizyon başındaki saatlerinizi çok daha verimli hale getiriyor.

Mersat Uydu Alıcısı Kullanım Kolaylığı

Mersat uydu alıcısı, kullanıcılarına sağladığı kullanım kolaylığının avantajları ile en ergonomik şekilde çoklu kullanım alternatifleri sunmanın yanı sıra, bağlantı çeşitliliği sayesinde her türlü cihazla uyumlu olmasıyla aranan deneyime göre şekillenmiştir. Mersat Uydu Alıcılar kurulum aşamasında kullanıcılara çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Ürünler arasında farklılık gösteren ve ilgili ürünlerde gelen iki farklı kontrol sayesinde klasik kontrol şemalı modelleri, kanallar arasında hızlı geçiş için özelleştirilmiş tuşlar, ses seviyeleri ve menüler arasında gezinme, görüntü kalitesinde ve ses kalitesi ayarlarında değişiklik yapabilme ve kontrol etme teletext gibi ek işlevlere sahip olan mersat uydu alıcıları, kullanım deneyiminizi farklı şekilde etkileyen hızlı geçiş için eklenen butonların yanı sıra diğer bir alternatif olan air mouse özelliğine sahip ürünleri sayesinde alternatifleri yeniden üretir. Havalı fare özelliği sayesinde, bilgisayar kullanıyormuş gibi kontrol edebileceğiniz kolay ve ergonomik bir tutuş ile arayüzde çok daha hızlı gezinmenize yardımcı olur. Mersat uydu alıcısı özelliklerinde bulunan yazılım işlevlerini tam olarak kullanmanız sizin yararınıza olacaktır.

Mersat uydu alıcısı, fabrika ayarlarına kolay dönüş sağladığından korkmadan kullanmanıza olanak sağlar. İlgili modellerde sunulan oyun ve uygulamalara kolay erişilebilirlik sayesinde uydu alıcınız, sadece pasif bir şekilde tüketmenize yardımcı olmaktan ziyade, işlemciler tarafından desteklenen modellerde rekabetçi hızlarda tüm özellikleri olabildiğince etkileşimli şekilde kullanmanızı sağlar. içerik. Mersat uydu alıcısı, kanal ayarlamada size yardımcı olabilen ara yüzü sayesinde karmaşık menülerde takılıp kalmanıza neden olmadan rahat bir kullanım imkanı sunar.


Hesaplı Alışverişin Yeni Adresi UcuzlukMerkezi.com sizlere binlerce ürün çeşidiyle birlikte en ucuz Mersat uydu alıcılar modellerini sunmaktadır.

UcuzlukMerkezi.com web sayfamızda bulunan Mersat uydu alıcılar kategori sayfasını ziyaret edip yüzlerce Mersat uydu alıcılar modelleri arasından filtreleme yaparak aradığınız Mersat uydu alıcılar özelliklerine uygun ürünü bulabilirsiniz. Dilerseniz Mersat uydu alıcılar modelleri arasında karşılaştırma yaparak ihtiyacınıza en uygun ürünü belirleyebilirsiniz.

Aynı zamanda Mersat uydu alıcılar kategori sayfasında fiyat filtrelemesi yapıp Mersat uydu alıcılar fiyatlarını inceleyebilir, bütçenize en uygun Mersat uydu alıcılar modelini seçebilirsiniz. Dilerseniz Mersat uydu alıcılar kampanyalı ürünlerini seçerek en kaliteli Mersat uydu alıcılar ürünlerine daha uygun fiyatlara da sahip olabilirsiniz.

Hafta içi saat 16:00, Cumartesi 12:00’a kadar vereceğiniz Mersat uydu alıcılar siparişlerinizi aynı gün içerisinde kargoya vererek sizlere en hızlı şekilde ulaşmasını sağlıyoruz.

Hesaplı Alışverişin Doğru Adresi;  UcuzlukMerkezi.com !

 

 

 

 

Mersat Active Scart Mini Fta Uydu Alıcısı
Tükendi
Üretici: Mersat Model: 31795
Mersat Active Scart Mini Fta Uydu Alıcısı Özellikleri..
0,00 TL
Vergiler Hariç:0,00 TL
Mersat Champion Scart Girişli Full Hd Uydu Alıcısı
Tükendi
Üretici: Mersat Model: 31700
Mersat Champion Scart Girişli Full Hd Uydu Alıcısı Özellikleri..
0,00 TL
Vergiler Hariç:0,00 TL
Mersat Compact Hdmi-Scart USB Full HD Uydu Alıcısı
Tükendi
Üretici: Mersat Model: 34190
Mersat Compact HDMI+Scart USB li Full HD Uydu Alıcısı Özellikleri 10000'den fazla kanal hafızası DisEqC l.2 değiştirme desteği USALS motor destekleme USB'den kayıt ve zaman kaydırma özelliği MPEG-2/MPEG-4(H.264) SD/HD decoding (MP@ML) 1080P USB'den kayıt ve oynatma OTA ve USB ile..
0,00 TL
Vergiler Hariç:0,00 TL
Mersat Elegance V3 Uydu Alıcısı
Tükendi
Üretici: Mersat Model: 33070
Mersat Elegance V3 Uydu Alıcısı Özellikleri Tam MPEG2, DVB uyumlu C/Ku Band Uydu Alıcısı Ekranı 9’a bölme Kullanıcı dostu kolay menü sistemi Farklı kanal düzenleme fonksiyonu (Favori, çocuk kilidi, atlama, taşıma, yeniden adlandırma, silme ve sıfırlama) Çok dilli ekran üstü menü (OSD) ..
0,00 TL
Vergiler Hariç:0,00 TL
Mersat Gold Full Hd Uydu Alıcısı
Tükendi
Üretici: Mersat Model: 2585
Mersat Gold Full Hd Uydu Alıcısı Özellikleri CCCAM UYUMLU USB GİRİŞLİ KART VE MODÜL GİRİŞLİ DVB-S/32 MPEG-2/4 H.264 Standartlarına tam uyumlu Elektronik program klavuzu EPG DiSeqC 1.0 / 1.1 / 1.2 & USALS desteği PAL & NTSC TV sistem seçimi Ebeveyn kilidi 4 favori grubu 4 rakamlı..
0,00 TL
Vergiler Hariç:0,00 TL
Mersat MiniBox Extra Gold Scart Usb Girişli Mini Uydu Alıcısı
Tükendi
Üretici: Mersat Model: 33588
Mersat Max Gold Scart Usb Girişli Mini Uydu Alıcısı Özellikleri Biss Çözer Hızlı Kanal Geçişi Gold Scart 2500 Kanal Radyo ve Tv Hafıza Kanal Ekleme -Silme - Düzenleme..
0,00 TL
Vergiler Hariç:0,00 TL
Mersat Multibox Mini Scart Uydu Alıcısı
Tükendi
Üretici: Mersat Model: 32155
Mersat Multibox Mini Scart Uydu Alıcısı Tam MPEG2, DVD Uyumlu C/Ku Band Uydu Alıcısı Ekranı 9'a Bölme, 2.500 Kanal Kullanıcı Dostu ve Kolay Menü Sistemi Farklı Kanal Düzenleme Fonksiyonu Çok Dilli Ekran Üstü Menü (OSD) Elektronik Program Kılavuzu (EPG) Yeni Eklenen Kanalları Otomat..
0,00 TL
Vergiler Hariç:0,00 TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.